Każdego dnia z oddaniem staram się moim klientom pokazać to, co do tej pory było dla nich niezauważalne – wyostrzyć zarysy, uwypuklić barwy, przybliżyć to, co piękne, oddalić to na co warto spojrzeć z dystansem.

Jestem optykiem i od dwudziestu lat z pasją wykonuję swoją pracę. Wiem, jak cenny jest nasz wzrok i jak ważne jest, by go właściwie chronić. To od niego zależy w ogromnym stopniu jakość naszej codzienności.

W mojej codziennej pracy doradzam jakie oprawy okularowe będą dla moich klientów najbardziej odpowiednie pod względem wizualnym, estetycznym i technicznym. Dobieram szkła okularowe i soczewki kontaktowe. Każdy z nas jest indywidualnością i każdy z nas potrzebuje czegoś innego.

Moje doświadczenie nauczyło mnie, że produkt najdroższy nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem, dlatego z zaangażowaniem i starannością staram się zrozumieć potrzeby każdego z Państwa.

  • W salonie optycznym, który prowadzę znajdą Państwo szeroki wybór opraw i szkieł okularowych oraz bezpiecznych soczewek kontaktowych.
  • U nas mogą Państwo skorzystać z pomocy lekarza okulisty lub refrakcjonisty, pozostawić swoje okulary do naprawy oraz zrealizować recepty.
  • W razie potrzeby przyjeżdżamy do naszych klientów, by pomóc dobrać im okulary w domu.

Katarzyna Wypych

Optyk-refrakcjonista